Strona główna Dobór wyłączników i rozłączników mocy

Dobór wyłączników i rozłączników mocy

Konfigurator wyłączników i rozłączników mocy

Wyłączniki mocy, dobór wyłączników i rozłączników mocy wraz z akcesoriami.

Wyłączniki mocy – konfiguratory

Wypróbuj przygotowane bezpłatne konfiguratory.

Jeśli znajdziesz nieaktywny link, lub link który prowadzi do błędnej strony np. 404 zgłoś proszę mailem na adres napiecie@salama.pl postaram się poprawić.
Błędne linki, mogą wystąpić w sytuacji, jeśli producent zmieni adres konfiguratora na swojej stronie.

Eaton

NZM, IZM

wyłączniki mocy Eaton konfigurator NZM IZM

Jeśli wiesz o konfiguratorze lub innym BEZPŁATNYM, elektronicznym narzędziu z którego warto korzystać, a nie ma go w powyższym zestawieniu prześlij mailem link.

Wyślij link napiecie@salama.pl

Przetestuję, jeśli narzędzie okaże się warte polecenia dodam do zestawienia.

Może Cię zainteresować

Wyzwalacz różnicowoprądowy – rodzaje

Rodzaje wyzwalaczy różnicowoprądowych stosowanych w zabezpieczeniach różnicowoprądowych RCD (residual current device). Wyłączniki różnicowoprądowe są zabezpieczeniami powszechnie stosowanymi w instalacjach elektrycznych. Stanowią jeden z 3 podstawowych filarów kompleksowej koncepcji ochrony samej instalacji jak i ich użytkowników (razem z ochroną nadprądową oraz przeciwprzepięciową). Czytaj dalej >>

Rodzaje wyzwalaczy różnicowoprądowychPrzekaźnik i stycznik modułowy – poradnik doboru

Celem jaki przyświecał przy powstawaniu tego tekstu było możliwie jak najlepsze zsyntetyzowanie i ułożenie wiedzy z zakresu aparatury łączeniowej w automatyce. Przedstawienie możliwości i kluczowych zagadnień jakie dotyczą omawianych komponentów. Dobór elementu wykonawczego w zależności od charakteru obciążenia, i fizyki zjawiska jest jednym z kluczowych elementów tworzenia funkcjonalnego i sprawnego układu. Wiedza zawarta w artykule ma na celu w prosty sposób przedstawić metody doboru przekaźników i styczników, oraz pokazać zagrożenia związane ze zjawiskami powstającymi w najpopularniejszych aktualnie odbiornikach.

Jak dobrać przekaźnik?

Jak dobrać i zamontować ogranicznik przepięć? Poradnik – Zasilanie

Jakich błędów unikać przy wyborze i jak poprawnie zamontować ogranicznik przepięć? Praktycznie każdy instalator montuje ograniczniki przepięć, lecz czy robi to dobrze? Z poniższego artykułu dowiesz się, co to jest przepięcie? Opiszę rodzaje przepięć, oraz najczęstsze sposoby ich powstawania. Poznasz zasadę działania i rodzaje ograniczników przepięć. Dowiesz się, jak prawidłowo podłączać ogranicznik przepięć i jakie są najczęściej popełniane błędy, przez które ochrona przeciwprzepięciowa jest nieskuteczna. Wraz z uzasadnieniem opisałem jakie skutki dla każdego z nas może mieć źle dobrana, lub błędnie zainstalowana ochrona przeciwprzepięciowa

Jaki ogranicznik przepięć?

Instalacja elektryczna – kable i przewody – PORADNIK cz. 1

Instalacja elektryczna – czego nie wiesz o kablach i przewodach? W poniższym artykule dedykowanym instalatorom, poruszyłem zagadnienia związane z instalacją elektryczną czyli oprzewodowaniem (okablowaniem) budynku jednorodzinnego lub mieszkania. Opisałem oprzewodowanie instalacji elektrycznej wraz z instalacjami teletechnicznymi. Zwróciłem uwagę na rzadko omawiane zagadnienia np. rodzaje kabli i przewodów, strefy układania kabli i przewodów, czym wykonywać bruzdy i jak dobrać elektronarzędzia.

Jak wykonać instalacje elektryczną?

 

 

Komentarze są wyłączone