Strona główna Dobór styczników, rozruszników silnikowych, termików, styków pomocniczych…

Dobór styczników, rozruszników silnikowych, termików, styków pomocniczych…

Siemens schemat doboru akcesori do stycznika.

Dobór styczników, styków pomocniczych czołowych lub bocznych, termików, rozruszników silnikowych itp. nie jest rzeczą prostą. Bez katalogu często jest niemożliwy. 

Konfiguratory styczników wraz z osprzętem, układów rozruchowych

Wypróbuj przygotowane bezpłatne konfiguratory.

Jeśli znajdziesz nieaktywny link, lub link który prowadzi do błędnej strony np. 404 zgłoś proszę mailem na adres napiecie@salama.pl postaram się poprawić.
Błędne linki, mogą wystąpić w sytuacji, jeśli producent zmieni adres konfiguratora na swojej stronie.

EatonEaton zestaw rozruszników silnikowych
HagerNarzędzie doboru modułowych styczników instalacyjnych
LovatoKonfigurator rozruchu silnika

Jeśli wiesz o konfiguratorze lub innym BEZPŁATNYM, elektronicznym narzędziu z którego warto korzystać, a nie ma go w powyższym zestawieniu prześlij mailem link.

Wyślij link napiecie@salama.pl

Przetestuję, jeśli narzędzie okaże się warte polecenia dodam do zestawienia.

Może Cię zainteresować

Jak dobrać i zamontować ogranicznik przepięć? Poradnik – Zasilanie.

Jakich błędów unikać przy wyborze i jak poprawnie zamontować ogranicznik przepięć? Praktycznie każdy instalator montuje ograniczniki przepięć, lecz czy robi to dobrze? Z poniższego artykułu dowiesz się, co to jest przepięcie? Opiszę rodzaje przepięć, oraz najczęstsze sposoby ich powstawania. Poznasz zasadę działania i rodzaje ograniczników przepięć. Dowiesz się, jak prawidłowo podłączać ogranicznik przepięć i jakie są najczęściej popełniane błędy, przez które ochrona przeciwprzepięciowa jest nieskuteczna.

Jaki ogranicznik przepięć do styczników?

Blackout, czyli jak przygotować się na brak prądu? PORADNIK

Brak prądu, czy realnie jest się czego bać? Czy posiadanie fotowoltaiki zapewnia niezależność energetyczną? Jak przygotować się na blackout? Z poniższego artykułu dowiesz się w jaki sposób obliczyć zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz w jaki sposób dobrać najlepsze dla Twoich potrzeb awaryjne źródło zasilania. Wspomnę, że większość posiadaczy instalacji fotowoltaicznych na wypadek braku prądu czyli blackoutu nie będzie miało zasilania (zagadnienie omówione i wyjaśnione w artykule).

Jak zabezpieczyć się na brak prądu?

Komentarze są wyłączone